Kontrolní výbor
Zahraniční aktivity

Zahraniční cesty

Indonésie Zahraniční pracovní cesta kontrolního výboru do Indonéské republiky (27. 7. 2017)
Zahraniční pracovní cesta kontrolního výboru do Indonéské republiky se uskutečnila ve dnech 18. – 22. 7. 2017. Delegace vedená místopředsedou PS Janem Bartoškemse setkala se členy Výboru XI. a Rozpočtového výboru Parlamentu Indonéské republiky.

Japonsko Zahraniční cesta kontrolního výboru do Japonska (8. 8. 2016)
Zahraniční cesta kontrolního výboru do Japonska se uskutečnila ve dnech 4. – 9. 4. 2016. Delegaci včele smístopředsedou Poslanecké sněmovny Janem Bartoškem a předsedou kontrolního výboru Vladimírem Koníčkem přijal předseda Sněmovny reprezentantů Tadamori Oshima.

Vietnam Zahraniční cesta výboru do Vietnamské socialistické republiky (7. 5. 2015)
Dne 20. dubna 2015 delegaci kontrolního výboru v čele s jeho předsedou Vladimírem Koníčkem přijalmístopředseda NS Huynh Ngoc Son a předseda finančního a rozpočtového výboruNS Phung Quoc Hien.

Portugalsko Zahraniční cesta kontrolního výboru do Portugalské republiky (1. 12. 2014)
se uskutečnila ve dnech 4. – 7. listopadu 2014. Delegace v čele s předsedou kontrolního výboru Vladimírem Koníčkem se setkala s předsedou a členy Výboru pro rozpočet, finance a veřejnou správu Parlamentu, předsedou Účetního soudního dvora, vrchní ředitelkou Vrchního ředitelství pro rozpočet Ministerstva financí a starostou města Évory.

další

Přijetí zahraničních návštěv

Japonsko Přijetí starosty města Kjóto (9. 8. 2016)
Dne 10.6. 2016 předseda kontrolního výboru Vladimír Koníček přijal starostu města Kjóto Daisaku Kadokawa s delegací. Setkání se uskutečnilo v rámci oslav 20. výročí partnerství mezi městy Praha a Kjóto.

Japonsko Přijetí velvyslance Japonska s chotí (8. 8. 2016)
Dne 1. 6. 2016 členové kontrolního výboru PS PČR v čele s místopředsedou Poslanecké sněmovny Janem Bartoškem a předsedou kontrolního výboru Vladimírem Koníčkem přijali velvyslance Japonska J.E. p. Tetsuo YAMAKAWU s chotí.

Japonsko Přijetí delegace výboru pro finanční a administrativní kontrolu Sněmovny reprezentantů Japonska (14. 10. 2015)

Dne 14. října 2015 členové kontrolního výboru PS PČR v čele s jeho předsedou Vladimírem Koníčkem přijali delegaci výboru pro finanční a administrativní kontrolu Sněmovny reprezentantů Japonska (The Comettee on Audit and Oversight of Administration of the House of Representatives of Japan) vedenou předsedou výboru Takashi Ishizeki.

Evropská unie Přijetí prezidenta Evropského účetního dvora členy kontrolního výboru PS PČR a členy výboru pro evropské záležitosti PS PČR (16. 6. 2015)
Dne 16. června 2015 se členové kontrolního výboru PS PČR v čele s jeho předsedou Vladimírem Koníčkem a členové výboru pro evropské záležitosti v čele s jeho předsedou Ondřejem Benešíkem setkali s prezidentem Evropského účetního dvora Vítorem Manuelem da Silvou Caldeirou.

Dánsko Přijetí delegace kontrolního výboru (Public Accounts Comittee) dánského Parlamentu (7. 5. 2015)
Dne 6. května 2015 kontrolní výbor PS PČR v čele s jeho předsedou Vladimírem Koníčkem přijal delegaci kontrolního výboru (Public Accounts Comittee) dánského Parlamentu vedenou předsedou výboru Pederem Larsenem a generální auditorkou Nejvyššího kontrolního úřadu (Supreme Audit Institution) Dánska Lone Strøm.

další


Navigace sekce Kontrolní výborISP (příhlásit)