Plán akcí Poslanecké sněmovny v týdnu od 14. do 20. 3. 2022

Pondělí 14. března 2022


Předseda výboru pro evropské záležitosti Ondřej Benešík a místopředseda hospodářského výboru Martin Kolovratník se ve dnech 13. – 14. března v Paříži zúčastní Meziparlamentní konference ke strategické hospodářské autonomii EU.


Členky Stálá delegace Parlamentu do Meziparlamentní unie Marie Jílková
a Jaroslava Pokorná Jermanová se ve dnech 14. - 15. března zúčastní online parlamentního jednání u příležitosti 66. zasedání Komise OSN pro postavení žen.


Ve dnech 14. – 15. března navštíví společná delegace výboru pro zdravotnictví PS, výboru pro zdravotnictví Senátu a Ministerstva zdravotnictví ČR Brusel. Jednat budou s představiteli EP v rámci příprav na CZPRES 2022 ( posl. Věra Adámková, Karla Maříková, Tom Philipp a Jan Kuchař).


Členové Stálé delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Rady Evropy Jaroslav Bžoch , Eva Decroix , Aleš Juchelka, Jan Lacina a Ondřej Kolář se ve dnech 14. – 15. března zúčastní mimořádného plenárního zasedání PS RE ve Štrasburku.

 

Úterý 15. března 2022


Předseda a místopředsedkyně výboru pro evropské záležitosti Ondřej Benešík a Lucie Potůčková, předseda rozpočtového výboru Josef Bernard
a místopředsedkyně výboru pro sociální politiku Pavla Pivoňka Vaňková se ve dnech 15. – 16. března zúčastní online Evropského parlamentního týdne zahrnujícího pravidelnou Meziparlamentní konferenci o stabilitě, hospodářské koordinaci a správě v Evropské unii a Konferenci o evropském semestru, konaného v Bruselu.

 

Středa 16. března 2022


Místopředseda zahraničního výboru a výboru pro evropské záležitosti Jaroslav Bžoch a místopředseda podvýboru pro média a svobodu slova
Jan Lacina se zúčastní ve Štrasburku z asedání Výboru pro politické záležitosti a demokracii.

 

Čtvrtek 17. března 2022


Místopředseda výboru pro bezpečnost Martin Exner se ve dnech
17. – 18. března v Paříži zúčastní jednání Globální parlamentní sítě OECD (OECD Global Parliamentary Network).

 

Pátek 18. března 2022


Členové
Stálé delegace Parlamentu do Meziparlamentní unie Viktor Vojtko
a Petr Fifka se ve dnech 20. – 24. března zúčastní 144. Shromáždění Meziparlamentní unie v Nusa Dua, v Indonésii.


 

Mohlo by vás zajímat
ISP (příhlásit)