Irene Kirpal

Narozen: v roce 1886

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

KIRPAL Irene

V. voleb. kraj

DSD

Volba verifikována 1, 12. XII. 1929; 3.

Slib vykonala 1, 12. XII. 1929; 11.

Byla členem výb. kult. - rozp. - zásob. - zdrav. - živn. obch.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu na rok 1931 (t. 780), skup. polit., a o prohlášení min. financí dr Engliše z 25. IX. 1930.

86, 26. XI. 1930; 30.

o státním rozpočtu na rok 1934 (t. 2385), skup. kult. a soc., a o prohlášení min. financí dr Trapla z 6. XI. 1933.

303, 1. XII. 1933; 43.

o zákonu, jímž se mění a doplňuje zákon ze dne 14. dubna 1920, č. 303 Sb. z. a n., o zubním lékařství a zubní technice (t. 2501)

340, 3. VII. 1934; 64.

340, 3. VII. 1934; 64.

o státním rozpočtu. na rok 1935 (t. 2760)

351, 30. XI. 1934; 17.

Interpelace:

o chování četnictva a státní policie dne 6. března 1930 v Chabařovicích,

t. 320/IV. 41, 10. IV. 1930; 5.

odpov. t. 621/VI. 67, 16. IX. 1930; 14.



ISP (příhlásit)