Bohumil Laušman

Narozen: v roce 1903
Zemřel: v roce 1963

Seznam činností

Ústavodárné Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

LAUŠMAN Bohumil

SD

Slib vykonal 1, 18. VI. 1946; 4.

Volba verifikována 24, 10. XII. 1946; 2.

Byl členem výb. bran. a stál.

Jmenován ministrem průmyslu 2. VII. 1946.

3, 8. VII. 1946; 10.

Zproštěn úřadu ministra 25. XI. 1947.

84, 10. XII. 1947; 3.

Jmenován náměstkem předsedy vlády 25. II. 1948.

94, 10. III. 1948; 3.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu pro rok 1948 (t. 908) a o prohlášení min. financí dr Dolanského z 30. X. 1947.

85, 11. XII. 1947; 49.



ISP (příhlásit)