Ferdinand Richter

Narozen: v roce 1885
Zemřel: v roce 1950

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

RICHTER Ferdinand

ČS

XV. vol. kraj - Brno

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 5.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. zahr.

Zvolen místopředsedou Národního shromáždění

1, 10. VI. 1948; 16, 17.

34, 14. VII. 1949; 40.

48, 13. VII. 1950; 28.

Zemřel 27. IX. 1950.

49, 25. X. 1950; 3.

Jeho nástupce František Kopecký.

Řeč v rozpravě:

o zákonu na ochranu lidově demokratické republiky (t. 103) a zákonu o státním soudu (t. 102).

13, 6. X. 1948; 20.



ISP (příhlásit)