Marek Smida

Narozen: v roce 1911

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

SMIDA Marek

KSČ

313. (Zvolen)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 11.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Vzdal se poslaneckého mandátu přípisem z 31. 5. 1958; po něm nastoupil Tonhauser Pavol (KSS).

26, 3. VII. 1958; 12.

Jmenován ministrem zemědělství 12. XII. 1954.

1, 13. XII. 1954; 7.

Zproštěn úřadu ministra zemědělství 15. X. 1955 a téhož dne jmenován ministrem státních statků.

9, 24. X. 1955; 5.

Zproštěn funkce ministra státních statků 16. VI. 1956.

11, 30. VII. 1956; 4.



ISP (příhlásit)