Emanuel Romančík

Narozen: v roce 1922

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ROMANČÍK Emanuel

B

327. (Martin-venkov)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 29.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Byl členem výb. kult.

Výb. zahr. od 10. 2. 56.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 13. III. 1957; jeho nástupce Alexander Paulovič.

17, 17. IV. 1957; 4.



ISP (příhlásit)