Michal Ondruš

Narozen: v roce 1906

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ONDRUŠ Michal

KSS

346. (Levoča-Spišská Nová Ves)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 30.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Byl členem výb. dočas.

Zvolen zapisovatelem Národního shromáždění.

1, 13. XII. 1954; 35.

Vzdal se posl. mandátu 5. III. 1956.

Po něm nastoupil Pavol Bučák.

11, 30. VII. 1956; 4.



ISP (příhlásit)