Jarmila Glazarová

Narozena: v roce 1901
Zemřela: v roce 1977

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

GLAZAROVÁ Jarmila

KSČ

26. (Praha-město)

Slib vykonala 1, 13. XII. 1954; 12.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Zvolena zapisovatelem Národního shromáždění.

1, 13. XII. 1954; 35.

Vzdala se posl. mandátu 12. IX. 1956; nást. Alena Bernášková.

13, 24. IX. 1956; 3.

Řeč v rozpravě:

o zákonu o stát. plánu rozvoje národního

hospodářství RČS na rok 1955 (t. 19) a o rozpočtovém zákonu na rok 1955 (t. 18).

4, 23. III. 1955; 162.



ISP (příhlásit)