Ing. Josef Kott

Ing. Josef Kott

Narozen: v roce 1970

Volební kraj: Vysočina
Zvolen na kandidátce: ANO2011

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub ANO 2011. Člen od 3. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Zemědělský výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Slovenská republika. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Severské státy (Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko, Island). Člen od 7. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Člen od 12. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Výbor pro evropské záležitosti. Člen od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Španělské království, Portugalská republika, Kapverdská republika. Člen od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Švýcarská konfederace. Člen od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro lesní a vodní hospodářství. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro potravinářství, veterinární činnost a živočišnou výrobu. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro rozvoj venkova. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro evropské fondy a přeshraniční spolupráci. Člen od 17. 4. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Estonsko. Člen od 20. 6. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Litva. Člen od 20. 6. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Lotyšsko. Člen od 20. 6. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro financování péče o životní prostředí. Člen od 24. 6. 2015 do 26.10.2017
  • Dozorčí rada Státního zemědělského intervenčního fondu. Člen od 13. 7. 2016 do 13.07.2020
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Poslanecký klub ANO 2011. Člen od 24. 10. 2017 do 21.10.2021
  • Výbor pro životní prostředí. Člen od 28. 11. 2017 do 16.09.2020
  • Zemědělský výbor. Člen od 28. 11. 2017 do 21.10.2021
  • Zemědělský výbor. Ověřovatel výboru od 29. 11. 2017 do 21.10.2021
  • Zemědělský výbor. Místopředseda od 6. 12. 2017 do 21.10.2021
  • Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny. Člen od 12. 12. 2017 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro lesní hospodářství. Člen od 13. 2. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství. Člen od 13. 2. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro potravinářství, veterinární činnost a živočišnou výrobu. Člen od 13. 2. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro rozvoj venkova. Člen od 13. 2. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro vodní hospodářství. Člen od 13. 2. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro financování péče o životní prostředí. Člen od 14. 2. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Severské státy. Člen od 6. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 7. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Španělské království. Člen od 9. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Švýcarsko. Člen od 9. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Podvýbor pro vodní hospodářství. Ověřovatel od 14. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Korejská republika. Člen od 19. 3. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 10. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Velká Británie. Člen od 13. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Skupina ČR - Thajské království. Člen od 16. 4. 2018 do 21.10.2021
  • Dozorčí rada Vinařského fondu. Člen od 28. 6. 2018 do 6.04.2022
  • Skupina ČR - Sultanát Omán. Člen od 1. 5. 2019 do 21.10.2021
  • Dozorčí rada Státního zemědělského intervenčního fondu. Člen od 14. 7. 2020 do 6.04.2022
  • Kontrolní výbor. Člen od 10. 11. 2020 do 21.10.2021
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 9. 10. 2021
  • Poslanecký klub ANO 2011. Člen od 12. 10. 2021
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)