prof. JUDr. Helena Válková, CSc.

prof. JUDr. Helena Válková, CSc.

Narozena: v roce 1951

Volební kraj: Hlavní město Praha
Zvolena na kandidátce: ANO2011

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub ANO 2011. Členka od 30. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub ANO 2011. Místopředsedkyně od 30. 10. 2013 do 1.10.2014
  • Volební komise. Členka od 21. 11. 2013 do 29.01.2014
  • Organizační výbor. Členka od 4. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Ústavně právní výbor. Členka od 4. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Výbor pro bezpečnost. Členka od 4. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Ústavně právní výbor. Místopředsedkyně od 5. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů. Členka od 19. 12. 2013 do 29.01.2014
  • Vláda České republiky. Ministryně spravedlnosti od 29. 1. 2014 do 1.03.2015
  • Podvýbor pro justici a soudní samosprávu. Členka od 10. 3. 2015 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro justici a soudní samosprávu. Předsedkyně od 10. 3. 2015 do 26.10.2017
  • Ústavně právní výbor. Členka od 11. 3. 2015 do 26.10.2017
  • Výbor pro bezpečnost. Členka od 11. 3. 2015 do 26.10.2017
  • Finanční podvýbor. Členka od 22. 4. 2015 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro vězeňství. Členka od 22. 4. 2015 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Rakousko. Členka od 30. 4. 2015 do 26.10.2017
  • Ústavně právní výbor. Místopředsedkyně od 26. 1. 2017 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub ANO 2011. Členka od 24. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)