Mgr. Helena Langšádlová

Mgr. Helena Langšádlová

Narozena: 14. 10. 1963

Volební kraj: Středočeský
Zvolena na kandidátce: TOP09

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub TOP 09 a Starostové. Členka od 31. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro evropské záležitosti. Členka od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro evropské záležitosti. Místopředsedkyně od 5. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro evropské záležitosti. Ověřovatelka výboru od 5. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Izrael. Členka od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Členka od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro evropské fondy a přeshraniční spolupráci. Členka od 17. 4. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro evropské fondy a přeshraniční spolupráci. Ověřovatelka od 7. 5. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro migraci a azylovou politiku. Členka od 10. 2. 2015 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro migraci a azylovou politiku. Předsedkyně od 10. 2. 2015 do 26.10.2017
  • Petiční výbor. Členka od 27. 1. 2016 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub TOP 09. Členka od 31. 10. 2017
  • Hospodářský výbor. Členka od 28. 11. 2017
  • Výbor pro evropské záležitosti. Členka od 28. 11. 2017
  • Výbor pro evropské záležitosti. Ověřovatelka výboru od 29. 11. 2017
  • Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny. Členka od 12. 12. 2017
  • Stálá komise pro Ústavu České republiky. Členka od 12. 12. 2017
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Náhradník od 12. 12. 2017
  • Podvýbor pro energetiku. Členka od 13. 12. 2017 do 21.03.2018
  • Podvýbor pro ochranu spotřebitele. Členka od 13. 12. 2017 do 15.02.2019
  • Podvýbor pro podnikatelské prostředí. Členka od 13. 12. 2017 do 15.02.2019
  • Podvýbor pro migraci a azylovou politiku. Členka od 14. 3. 2018
  • Podvýbor pro evropské fondy a přeshraniční spolupráci. Členka od 14. 3. 2018 do 31.12.2019
  • Skupina ČR - Arménie. Členka od 14. 3. 2018
  • Podvýbor pro migraci a azylovou politiku. Předsedkyně od 14. 3. 2018
  • Skupina ČR - Izrael. Členka od 10. 4. 2018
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Členka od 10. 4. 2018
  • Skupina ČR - Angola. Členka od 15. 3. 2019
  • Skupina ČR - Nizozemské království. Členka od 25. 3. 2019
  • Činnosti

    Kontaktní informace

    Asistent:

    • Jana Pleyerová
    • Bc. Šárka Slavíková Klímová

    Místo ve Sněmovně

    Sedadlo č. 197


    ISP (příhlásit)