Mgr. Helena Langšádlová

Mgr. Helena Langšádlová

Narozena: v roce 1963

Volební kraj: Středočeský
Zvolena na kandidátce: TOP09

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub TOP 09 a Starostové. Členka od 31. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro evropské záležitosti. Členka od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro evropské záležitosti. Místopředsedkyně od 5. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Výbor pro evropské záležitosti. Ověřovatelka výboru od 5. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Stálá komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny. Členka od 12. 12. 2013 do 27.01.2016
  • Skupina ČR - Izrael. Členka od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Členka od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro bankovnictví, pojišťovnictví a finanční trhy. Členka od 9. 4. 2014 do 29.04.2015
  • Podvýbor pro sociálně pojistné systémy a důchodovou reformu. Členka od 10. 4. 2014 do 23.09.2015
  • Podvýbor pro evropské fondy a přeshraniční spolupráci. Členka od 17. 4. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro evropské fondy a přeshraniční spolupráci. Ověřovatelka od 7. 5. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro migraci a azylovou politiku. Členka od 10. 2. 2015 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro migraci a azylovou politiku. Předsedkyně od 10. 2. 2015 do 26.10.2017
  • Petiční výbor. Členka od 27. 1. 2016 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 21. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)