Vylosované pořadí ústních interpelací48. schůze (3. - 20. 2. 2009)

Datum losování interpelací 5. 2. 2009


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 5.02.2009 v 11:22.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Ing. Petr KrillIng. Mirek Topolánekve věci českého předsednitcví
2. Ing. Kateřina KonečnáIng. Mirek Topolánekve věci humanitární pomoci ČR v Gaze
3. PaedDr. Jana RybínováIng. Mirek Topolánekve věci transformace a sjednocení systému péče o děti
4. MUDr. Jaroslav KrákoraIng. Mirek Topolánekve věci prodeje bytů a.s. ČEZ občanům Ústeckého kraje
5. JUDr. Jeroným TejcIng. Mirek Topolánekve věci kampaně předsednictví EU
6. RNDr. Václav Exner, CSc.Ing. Mirek Topolánekve věci neonacismu v EU
7. Mgr. Bohuslav SobotkaIng. Mirek Topolánekve věci činnosti vlády I.
8. Ing. František LaudátIng. Mirek Topolánekve věci prvního měsíce předsednictví EU
9. Josef JežekIng. Mirek Topolánekve věci investičních pobídek vlády
10. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci etiky politiky
11. MUDr. David RathIng. Mirek Topolánekve věci členů vlády
12. PhDr. Lubomír ZaorálekIng. Mirek Topolánekve věci činnosti vlády
13. Vladimír HinkIng. Mirek Topolánekve věci opatření související s dopady hosp. a fin. krize
14. Ing. Václav VotavaIng. Mirek Topolánekve věci slibu obcím I.
15. Ing. Miroslav VáňaIng. Mirek Topolánekve věci způsobů vládnutí
16. Ing. František DědičIng. Mirek Topolánekve věci jednání o obnovení dodávek plynu do EU
17. Mgr. Bohuslav SobotkaIng. Mirek Topolánekve věci činnosti vlády II.
18. MUDr. David RathIng. Mirek Topolánekve věci chodu vlády
19. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci etiky politiky II.
20. MUDr. Jaroslav KrákoraIng. Mirek Topolánekve věci rušení kompletních onkologických center - Chomutov
21. PhDr. Lubomír ZaorálekIng. Mirek Topolánekve věci způsobu vládnutí
22. Ing. Miroslav VáňaIng. Mirek Topolánekve věci vládní etiky
23. JUDr. Jeroným TejcIng. Mirek Topolánekve věci reklamních kampaní
24. Ing. Václav VotavaIng. Mirek Topolánekve věci slibu obcím II.
25. MUDr. David RathIng. Mirek Topolánekve věci porušování zákona
26. PhDr. Lubomír ZaorálekIng. Mirek Topolánekve věci činnosti vlády
27. Ing. Miroslav VáňaIng. Mirek Topolánekve věci protilidové politiky vlády
28. Mgr. Bohuslav SobotkaIng. Mirek Topolánekve věci činnosti vlády III.
29. PhDr. Lubomír ZaorálekIng. Mirek Topolánekve věci činnosti vlády
30. Ing. Miroslav VáňaIng. Mirek Topolánekve věci činnosti vládního kabinetu
31. MUDr. David RathIng. Mirek Topolánekve věci ministra
32. Ing. Miroslav VáňaIng. Mirek Topolánekve věci práce vlády

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Mgr. Ladislava ZelenkováMgr. Ondřej Liškave věci regionálního školství (N)
2. JUDr. Jeroným TejcJUDr. Jiří Pospíšilve věci exekucí
3. JUDr. Zuzka Bebarová RujbrováJUDr. Jiří Pospíšilve věci výkladu § 22 zák. č. 301/2000 Sb.
4. Mgr. František BublanMUDr. Mgr. Ivan Langerve věci prodej majetku MV ČR I.
5. Ing. Jiří PetrůIng. Martin Římanve věci plnění závazných ukazatelů strukturálních fondů
6. RSDr. Petr BranýIng. Miroslav Kalousekve věci namátkové kontroly podnikatelů
7. MUDr. David RathMUDr. Mgr. Ivan Langerve věci státní správy
8. Ing. František NovosadRNDr. Petr Nečasve věci zaměstnanosti v regionu (N)
9. Vlastimil AubrechtRNDr. Petr Nečasve věci financování ústavů sociální péče (N)
10. PhDr. Lenka MazuchováIng. arch. Daniela Filipiováve věci náměstků min.
11. Mgr. Václav Snopek, CSc.Mgr. Petr Gandalovičve věci aglomerace + kanalizace
12. Ing. Josef ŠenfeldJUDr. Jiří Pospíšilve věci dodávky detekčních rámů pro vězeňskou službu
13. Ing. Ladislav ŠinclRNDr. Petr Nečasve věci nedodržování zákonů na ministerstvu (N)
14. RNDr. Václav Exner, CSc.Karel Schwarzenbergve věci spolupráce OSN a NATO (N)
15. Ing. Antonín SeďaJUDr. Vlasta Parkanováve věci mise SOG VP
16. Ing. Josef ČerňanskýMgr. Petr Gandalovičve věci postupu katastrálního úřadu
17. Ing. Antonín SeďaJUDr. Vlasta Parkanováve věci SAR
18. Ing. Jiří PetrůIng. Miroslav Kalousekve věci zdražování cen elektrické energie
19. JUDr. Jeroným TejcMUDr. Mgr. Ivan Langerve věci práce policie
20. Mgr. František BublanMUDr. Mgr. Ivan Langerve věci prodej majetku MV ČR II.
21. MUDr. David RathMUDr. Mgr. Ivan Langerve věci neplnění povinností
22. Mgr. František BublanMUDr. Mgr. Ivan Langerve věci zrušení policejního depozitáře ve Slaném

Datum losování interpelací 12. 2. 2009


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 12.02.2009 v 11:12.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Ing. Miroslav VáňaIng. Mirek Topolánekve věci vládní etiky (N)
2. MUDr. Jaroslav KrákoraIng. Mirek Topolánekve věci rušení komplexních onkologických center v ČR (N)
3. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci životní situace důchodců (N)
4. Ing. Miroslav VáňaIng. Mirek Topolánekve věci práce vlády- způsob vládnutí (N)
5. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci životní úrovně obyvatel ČR (N)
6. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci nepravdivých informací o důchodcích
7. Ing. Miroslav VáňaIng. Mirek Topolánekve věci práce vlády (N)
8. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci nepravdivých informací v tisku
9. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci etiky politiky

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Vlastimil AubrechtRNDr. Petr Nečasve věci financování ústavů sociální péče
2. prof. RNDr. Ivan Ohlídal, DrSc.MUDr. Mgr. Ivan Langerve věci žhářského útoku na místostarostu Veselí n. Moravou
3. Mgr. Václav Snopek, CSc.Ing. Martin Římanve věci regulace výroby a cen tepla (N)
4. Mgr. Ladislava ZelenkováMgr. Ondřej Liškave věci státem garantované maturitní zkoušky
5. Ing. Václav Grüner, CSc.Mgr. Petr Gandalovičve věci zemědělské dotace 2008
6. Petr ČervenkaIng. Martin Římanve věci energetické bezpečnosti státu (N)
7. MUDr. Jaroslav KrákoraIng. arch. Daniela Filipiováve věci rušení komplexních onkologických center v ČR
8. Jan LátkaRNDr. Martin Bursíkve věci přístupu ministerstva 1.
9. Ing. Ladislav ŠinclRNDr. Petr Nečasve věci diskriminace důchodců - OSVČ (N)
10. Mgr. Vlasta BohdalováMgr. Ondřej Liškave věci "Dobrá škola I"
11. Ing. Antonín SeďaIng. Miroslav Kalousekve věci Rožnovské byty o.s. (N)
12. MUDr. David RathIng. arch. Daniela Filipiováve věci neziskových nemocnic
13. Mgr. Vítězslav JandákMgr. Václav Jehličkave věci personální
14. Ing. Břetislav PetrIng. Martin Římanve věci státní energetické koncepce (N)
15. PhDr. Karel ŠplíchalJUDr. Jiří Pospíšilve věci privatizace bytů vězeňské služby
16. Mgr. Ivana LeváRNDr. Petr Nečasve věci financování sociálních služeb (N)
17. Daniel PetruškaJUDr. Jiří Pospíšilve věci postupu okr. soudu v Rychnově nad Kněžnou
18. JUDr. Stanislav GrospičRNDr. Petr Nečasve věci státní sociální podpory nezaměstnaným (N)
19. Ing. Jiří PetrůRNDr. Petr Nečasve věci dopadu změn zákona o nemocenském pojištění na osoby se zdrav. post. (N)
20. Petr ČervenkaRNDr. Martin Bursíkve věci energetické bezpečnosti státu
21. Ing. Břetislav PetrIng. Martin Římanve věci činnosti pražské energetické burzy (N)
22. Jan LátkaRNDr. Martin Bursíkve věci přístupu ministerstva 2.
23. Daniel PetruškaMUDr. Mgr. Ivan Langerve věci postupu krajských úřadů při obsazování míst odborných referentů
24. Ing. Ladislav ŠinclIng. arch. Daniela Filipiováve věci nejasné regulační funkce poplatku
25. JUDr. Stanislav GrospičMgr. Petr Gandalovičve věci odprodeje majetku Lesů ČR (N)
26. Ing. Antonín SeďaIng. Martin Římanve věci korupce na MPO (N)
27. Mgr. Vlasta BohdalováMgr. Ondřej Liškave věci "Dobrá škola II"
28. JUDr. Stanislav GrospičMUDr. Mgr. Ivan Langerve věci dodání vybavení pro JPO (N)
29. Jan LátkaRNDr. Martin Bursíkve věci přístupu ministerstva 3.
30. Ing. Břetislav PetrRNDr. Martin Bursíkve věci Kjótských kreditů
31. Ing. Ladislav ŠinclIng. arch. Daniela Filipiováve věci poplatků ve zdravotnictví
32. Ing. Antonín SeďaJUDr. Vlasta Parkanováve věci kšeftaření v AČR

Datum losování interpelací 19. 2. 2009


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 19.02.2009 v 11:31.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. PhDr. Karel ŠplíchalIng. Mirek Topolánekve věci Ústavu paměti národa - co udělali
2. Ing. František DědičIng. Mirek Topolánekve věci neformálního setkání hlav států a vlád EU27
3. Ing. Miroslav JeníkIng. Mirek Topolánekve věci podpory malého a středního podnikání
4. Ing. David KafkaIng. Mirek Topolánekve věci návštěvy v regionu Kaspického moře
5. Ing. Václav VotavaIng. Mirek Topolánekve věci slibu obcím I.
6. Jan LátkaIng. Mirek Topolánekve věci postoje premiéra 1.
7. Václav ŠlajsIng. Mirek Topolánekve věci slušnosti v politice
8. Ing. František NovosadIng. Mirek Topolánekve věci nezaměstnanosti regionů
9. PhDr. Lubomír ZaorálekIng. Mirek Topolánekve věci způsobu vládnutí v ČR
10. Ing. Petr BratskýIng. Mirek Topolánekve věci cesty předsedy vlády do Střední Asie
11. Ing. Ludvík HovorkaIng. Mirek Topolánekve věci připravované fúze zdravotních pojišťoven
12. Mgr. Milan ŠmídIng. Mirek Topolánekve věci návštěvy středoasijských republik
13. Mgr. Ondřej PlašilIng. Mirek Topolánekve věci opatření vlády pro malé a střední podnikání v souvislosti s dopady hosp. krize
14. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci regulačních poplatků
15. PhDr. Lubomír ZaorálekIng. Mirek Topolánekve věci postoje vlády ČR
16. Jan LátkaIng. Mirek Topolánekve věci postoje premiéra 2.
17. Ing. Václav VotavaIng. Mirek Topolánekve věci slibu obcím II.
18. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci etiky politiky
19. Jan LátkaIng. Mirek Topolánekve věci postoje premiéra 3.
20. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci poplatku a způsobu vládnutí
21. PhDr. Lubomír ZaorálekIng. Mirek Topolánekve věci způsobu vládnutí v České republice
22. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci protikrizového balíčku
23. PhDr. Lubomír ZaorálekIng. Mirek Topolánekve věci postoje vlády ČR
24. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci etiky politiky II.
25. Ing. Ladislav ŠinclIng. Mirek Topolánekve věci způsobu vlády ČR

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Jan LátkaMgr. Ondřej Liškave věci postoj ministra 1.
2. Mgr. Ladislava ZelenkováMgr. Ondřej Liškave věci regionálního školství
3. Ing. Václav Grüner, CSc.Mgr. Petr Gandalovičve věci zemědělské dotace 2008 (N)
4. Ing. Václav VotavaJUDr. Cyril Svobodave věci stavebního zákona
5. Ing. Ludvík HovorkaIng. arch. Daniela Filipiováve věci připravované fúze zdravotních pojišťoven
6. Ing. Miloslava VostráIng. Martin Římanve věci investorů a případného neplnění jejich závazků vůči českému státu (N)
7. Ing. Jan BaborIng. arch. Daniela Filipiováve věci poplatků
8. Ing. Antonín SeďaJUDr. Vlasta Parkanováve věci SAR II (N)
9. PhDr. Karel ŠplíchalIng. arch. Daniela Filipiováve věci poplatků ve zdravotnictví
10. JUDr. Jeroným TejcMUDr. Mgr. Ivan Langerve věci práce policie a personálních změn (N)
11. prof.JUDr. Zdeněk Jičínský, DrSc.JUDr. Jiří Pospíšilve věci odvolání státního zástupce Adama Bašného
12. Ing. Mgr. Marcela MertinováIng. Martin Římanve věci průmyslové politiky státu (N)
13. Jan LátkaMgr. Ondřej Liškave věci postoj ministra 2. (N)
14. Ing. Antonín SeďaJUDr. Vlasta Parkanováve věci reorganizace speciálních sil (N)
15. JUDr. Jeroným TejcJUDr. Jiří Pospíšilve věci státních zástupců
16. Ing. Mgr. Marcela MertinováMgr. Ondřej Liškave věci informace o předsednictví v radě ministrů školství EU
17. Ing. Miloslava VostráIng. Miroslav Kalousekve věci ekologické daně a DPH při zdanění elektřiny (N)
18. Ing. Václav VotavaIng. arch. Daniela Filipiováve věci letecké záchranné služby (N)
19. Ing. Antonín SeďaJUDr. Vlasta Parkanováve věci modernizace vrtulníků pro ISAF (N)
20. Jan LátkaRNDr. Martin Bursíkve věci postoj ministra 1.
21. Jan LátkaRNDr. Martin Bursíkve věci postoj ministra 2.

Stav projednávání:
Přednesené 
(N) Přednesené, interpelovaný nepřítomen 
Přednesené, odpověď písemně 
Stav interpelace neznámý 
Nepřednesené: vzaty zpět, propadlé 
Nepřednesené, zrušené 


ISP (příhlásit)