MUDr. Jozef Kochan

MUDr. Jozef Kochan

Narozen: v roce 1946

Volební kraj: Královéhradecký
Zvolen na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 8. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro evropské záležitosti. Člen od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro zdravotnictví. Člen od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro zdravotnictví. Místopředseda od 13. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro evropské záležitosti. Ověřovatel výboru od 13. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Stálá delegace Parlamentu do Meziparlamentní unie. Člen od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Správní rada VZP. Člen od 8. 11. 2006 do 22.09.2010
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Náhradník od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro oblasti financované ze státního rozpočtu - výzkum, investice, dotace. Člen od 16. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro regionální a přeshraniční spolupráci. Člen od 16. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro regionální a přeshraniční spolupráci. Předseda od 16. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Jihoafrická republika. Člen od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Subsaharská Afrika. Člen od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Latinská Amerika. Pozorovatel od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Japonsko. Člen od 21. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Jihoafrická republika. Místopředseda od 29. 11. 2007 do 3.06.2010
  • Správní rada VZP. Člen od 22. 9. 2010 do 6.02.2014
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 24. 4. 2013 do 28.08.2013
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 24. 4. 2013 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 16. 5. 2013 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Itálie. Člen od 16. 5. 2013 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 16. 5. 2013 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Japonsko. Člen od 16. 5. 2013 do 28.08.2013
  • Kontrolní výbor. Člen od 17. 5. 2013 do 28.08.2013
  • Petiční výbor. Člen od 17. 5. 2013 do 28.08.2013
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)