RNDr. Vilém Holáň

RNDr. Vilém Holáň

Narozen: v roce 1938

Volební kraj: Moravskoslezský
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Člen od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro evropskou integraci. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Středoevropské iniciativy. Člen od 16. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Středoevropské iniciativy. Vedoucí delegace od 20. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro zdravotní informatiku. Člen od 26. 4. 2001 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví. Člen od 16. 7. 2002 do 26.06.2003
  • Zahraniční výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Zahraniční výbor. Místopředseda od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu pro spolupráci s Evropským parlamentem. Člen od 6. 8. 2002 do 20.07.2004
  • Podvýbor pro informatiku v sociální oblasti a zdravotnictví a pro racionální vedení zdravotnické dokumentace. Člen od 1. 10. 2002 do 31.05.2004
  • Podvýbor pro informatiku v sociální oblasti a zdravotnictví a pro racionální vedení zdravotnické dokumentace. Místopředseda od 1. 10. 2002 do 31.05.2004
  • Podvýbor pro otázky sociálně ohrožených skupin. Člen od 16. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro reformu důchodového systému a reformu nemocenského pojištění. Člen od 11. 2. 2003 do 15.06.2006
  • Evropský parlament. Pozorovatel od 18. 4. 2003 do 30.04.2004
  • Evropský parlament. Poslanec od 1. 5. 2004 do 20.07.2004
  • Podvýbor pro koncepci zdravotnictví, lékovou politiku, úhradu zdravotní péče a pro zdravotnickou informatiku. Člen od 27. 1. 2005 do 15.06.2006
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)