(13.50 hodin)

 

Poslanec Jaroslav Faltýnek: Děkuji, pane místopředsedo, za slovo. Hezké odpoledne, dámy a pánové. Já bych chtěl vystoupit s procedurálním návrhem, nicméně než tak učiním tak bych chtěl také za náš poslanecký klub všem poděkovat za spolupráci v tomto roce a popřát všem kolegyním a kolegům jménem našeho klubu hodně zdraví, štěstí a vše nejlepší v novém roce.

A nyní k tomu procedurálnímu návrhu. Dovolte mi, abych navrhl vyřadit všechny neprojednané body z pořadu této schůze. Děkuji.

 

Místopředseda PSP Vojtěch Filip: Ano, to je procedurální návrh, o kterém dám hlasovat bez rozpravy, a to v hlasování pořadové číslo 404, které jsem zahájil, a ptám se, kdo je pro. Kdo je proti? Děkuji vám.

Hlasování pořadové číslo 404, z přítomných 143 pro 95, proti 21. Návrh byl přijat.

 

V tom případě mohu konstatovat, že musím ukončit dnešní jednací den, ukončit schůzi Poslanecké sněmovny, 53. schůzi, s tím, že upozorňuji, že po tomto procedurálním rozhodnutí organizační výbor Poslanecké sněmovny, který se sejde ve čtvrtek 15. 12. ve 13 hodin, bude rozhodovat o zařazení vyřazených bodů na 54. schůzi, která bude začínat 9. ledna příštího roku.

Nemohu tedy říci nic jiného, než že nás nečeká plánovaný jednací den 20. prosince ani 21. prosince, abychom dokončili třetí čtení. Vím, že všichni brečíte.

I já přeju všem nejen hezký víkend, s řadou z vás se potkáme příští týden na výborech, ale těm, s kterými se nepotkám, i já přeji hezké svátky, všechno nejlepší do nového roku a těším se s vámi na setkání na příští schůzi 9. ledna 2017. Hezký den. (Potlesk napříč sálem.)

 

(Schůze skončila v 13.52 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP