(20.30 hodin)
(pokračuje Bartošek)

Než přeruším jednání, tak ještě na závěr dnešního jednacího dne jednou připomínám, že zítra, to je 28. října, bude v prostorách Poslanecké sněmovny probíhat den otevřených dveří, a prosím, abyste si veškeré materiály ze svých lavic uklidili, protože jinak budou skartovány.

Ještě se hlásí s přednostním právem pan poslanec Vondráček a po něm pan poslanec... (Hluk v sále, poslanci už balí a odcházejí.) Jenom pro pořádek říkám, že jsem ještě nepřerušil jednání schůze Poslanecké sněmovny. Prosím.

 

Poslanec Radek Vondráček: Pane předsedající, vážené kolegyně, kolegové, mám za to, že bychom měli o přerušení na konkrétní termín ještě rozhodnout, to znamená, aby bylo přerušeno na konkrétní termín. A navrhuji, aby bylo přerušeno do čtvrtka 5. 11. na 14.00.

 

Místopředseda PSP Jan Bartošek: Děkuji. To je první návrh, který jsem zaregistroval, dokdy má být přerušen. Prosím, pan předseda Kalousek.

 

Poslanec Miroslav Kalousek: Děkuji. Já chci slíbit vám i aparátu Kanceláře Sněmovny, že opravdu uklidíme, protože je den otevřených dveří. A chci ocenit důslednost kolegů z ANO, kteří na 28. října uklidili i svého předsedu. (Pobavení v sále.)

 

Místopředseda PSP Jan Bartošek: Je zde návrh na přerušení této schůze do 5. listopadu do 14 hodin. Táži se, zda má někdo jiný návrh. Není tomu tak. V tom případě přerušuji jednání této schůze do 5. 11. 14 hodin. Děkuji vám a přeji příjemný zbytek dne.

 

(Jednání skončilo v 20.31 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP