(13.10 hodin)

 

Poslanec Petr Adam: Bod č. 2: "Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky žádá Nejvyšší kontrolní úřad, aby ověřil audit provedený Ministerstvem financí České republiky, zvláště vůči vzneseným námitkám Ministerstva pro místní rozvoj."

 

Místopředseda PSP Petr Gazdík: O tomto usnesení zahajuji hlasování. Kdo je pro, ať zvedne ruku a zmáčkne tlačítko. Kdo je proti?

Je to hlasování číslo 83. Přihlášeno 116 poslankyň a poslanců, pro 71, proti 32, návrh byl přijat. Prosím, pane zpravodaji.

 

Poslanec Petr Adam: Třetí bod: "Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky žádá ministra financí Andreje Babiše o posouzení a vyjádření postupu náměstka Wagenknechta ve věci vyrovnání připomínek Ministerstva pro místní rozvoj k auditu monitorovacího systému."

 

Místopředseda PSP Petr Gazdík: O tomto usnesení zahajuji hlasování. Kdo je pro, ať zvedne ruku a zmáčkne tlačítko. Kdo je proti?

Je to hlasování číslo 84. Přihlášeno 117 poslankyň a poslanců, pro 66, proti 23, návrh byl přijat. (Potlesk části poslanců.)

 

Tím jsme se vypořádali se všemi návrhy usnesení. Děkuji paní ministryni i panu navrhovateli a přerušuji jednání Sněmovny do 14.30 hodin, kdy budeme pokračovat ústními interpelacemi na premiéra a posléze členy vlády. Upozorňuji jen, že pan premiér bude nepřítomen a je na něj pouze pět interpelací. Poté ihned budou následovat interpelace na členy vlády.

Děkuji a přeji dobrou chuť.

 

(Jednání přerušeno ve 13.11 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP