(V 11.30 předseda PSP Jan Hamáček, vzhledem k malému počtu poslanců přítomných v sále, prodloužil přestávku o deset minut. Jednání pokračovalo v 11.40 hodin.)

 

Předseda PSP Jan Hamáček: Dámy a pánové, čas vyhrazený na poradu jednotlivých klubů vypršel, takže vás požádám, abyste zaujali svá místa...

Tak to zkusím to ještě jednou. Požádám vás, abyste zaujali svá místa v jednacím sále.

Vzhledem k tomu, že jsem přesvědčen, že pauza vytvořila dostatečný prostor pro volební komisi, aby připravila hlasovací lístky, požádám pana předsedu komise, aby nás seznámil s procedurou, kterou už všichni dobře známe, nicméně minimálně aby nám řekl, kolik času bude potřeba na volbu. Prosím, máte slovo.

 

Poslanec Martin Kolovratník: Děkuji. Volební komise je více než stoprocentně připravena, takže se můžeme pustit do druhého kola. Navrhuji, že hlasovací lístky budeme vydávat 15 minut, takže od 11.45 do 12.00. Potřebujeme dalších 15 minut na sečtení, takže ve 12.15 jsme schopni oznámit výsledek.

 

Předseda PSP Jan Hamáček: Výborně. Myslím, že nám nic nebrání v tom, abychom schůzi opět přerušili, a v 11.45 začne druhé kolo druhé volby. Přerušuji schůzi do 12.15 hodin.

 

(Jednání přerušeno v 11.42 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP