USNESENÍ SNĚMOVNY LIDU

č. 12

k návrhu předsednictva ústředního výboru KSČ a předsednictva ústředního výboru Národní fronty ČSSR na volbu členů výborů Sněmovny lidu (tisk 3)

Sněmovna lidu na své 1. (ustavující) schůzi dne 12. června 1986

zvolila členy výborů

1. do výboru ústavně právního byli zvoleni poslanci:

Bagin Pavol

Bartončík Josef

Blažek Oldřich

Bušíková Mária

Fanta Lubomír

Freisler Adolf

Kokavcová Eva

Moltašová Jana

Obžerová Margita

Pančurová Júlia

Pátek Vladimír

Rada Zdeněk

Ročňáková Aranka

Sidor Viktor

Slabá Drahomíra

Štafa František

Vávrová Dobromila

Zamazal Stanislav

2. do výboru zahraničního byli zvoleni poslanci:

Bodisová Elena

Bochenek Miroslav

David Václav

Gálová Judita

Kapitola Luděk

Michalski Karel

Neubert Jiří

Panster Heribert

Stejskal Ladislav

Svěrčina Otakar

Timaníková Emília

Toms Stanislav

Vymětal František

3. do výboru branného a bezpečnostního byli zvoleni poslanci:

Džupina Andrej

Hašana Július

Horáček Václav

Klícha Jaroslav

Kůsová Irena

Malíková Vlasta

Matyáš Jaroslav

Olahová Elena

Pakán Ján

Pechová Věra

Škoda Oldřich

Šoltés Michal

4. do výboru pro plán a rozpočet byli zvoleni poslanci:

Belko Jozef

Bezecný Jiří

Brokeš Slavoj

Búřil Jaromír

Flídr Jan

Hlavačka Jan

Chodurová Drahomíra

Košala Pavol

Křížková Jarmila

Kuchárová Erika

Kuljovský Rudolf

Loberšíner Jan

Michalková Štefánia

Nemček Ján

Niedobová Hildegarda

Puchmeltr Josef

Stárková Danica

Stuchlíková Věra

Tajovská Marie

Tichý Richard

Zubajová Danka

5. do výboru pro průmysl, dopravu a obchod byli zvoleni poslanci:

Axmann František

Benda Břetislav

Černík Josef

Čmelo Alojz

Dobiáš Jan

Havlíček Jiří

Kliha František

Kmeť źudovít

Kontríková Mária

Králová Marie

Kubeš František

Kučera Zdeněk

Laštovička Zdeněk

Matoušek Jaroslav

Minárová Anna

Petrželková Věra

Pleskotová Hana

Rašín Rastislav

Stránská Jaroslava

Szabó źudovít

Šimůnková Jaroslava

Šgorica Jozef

Tichavský Stanislav

Trangoš Jozef

Vébr Karel

Vrábelová Marcela

6. do výboru pro zemědělství a výživu byli zvoleni poslanci:

Bendžák Ján

Dolník Milan

Dymáčková Marie

Fekete Jozef

Janda Stanislav

Jendrejčáková Mária

Jonáš Pavel

Kalkus Jaroslav

Kolda Stanislav

Krátká Alena

Kučera Jan

Kuželová Václava

Madarász Alexander

Mottlová Danuše

Müller Jiří

Paulechová Mária

Procházka František

Rábel Jan

Říman Rudolf

Sachetová Jitka

Salvová Anna

Štrba Petr

Vavřínová Miroslava

Vondrouš Věroslav

7. do výboru pro kulturu a výchovu byli zvoleni poslanci:

Čumpl Zdeněk

Dubová Mária

Gdovinová Ružena

Grygarová Alena

Hajko Vladimír

Jirásek Jan

Kalmárová Magdaléna

Ládr Jiří

Lichner Ján

Malý František

Pažák Alojz

Rabas Václav

Stýblová Valja

Svoboda Jaroslav

Španiel Miroslav

Štix Václav

Štrbová Mária

Ujlaky Gejza

Vondrušková Anna

Zelenka Jan

8. do výboru pro sociální politiku byli zvoleni poslanci:

Bartošková Věra

Baruš Vlastimil

Bešíková Ivana

Bibeň Vladimír

Brabenec František

Buráňová Anna

Flösslerová Helena

Freiová Marie

Hadačová Marie

Korf Jindřich

Králíčková Hana

Kubinsky Florián

Mikundová Oldřiška

Nový Jiří

Szalai Vojtech

Škula Jozef

Šrenkel Benjamín

Švirlochová Irena

Trefný Otto

Venhauer Jaroslav

Lichner v. r., Šimůnková v. r.

ověřovatelé

Vedra v. r.

předseda Sněmovny lidu



Přihlásit/registrovat se do ISP